Společnost Step TRUTNOV a.s. byla vybrána jako jedna z 25 národních finalistů za Českou republiku v soutěži European Business Awards 2012

Společnost Step TRUTNOV a.s, zabývající se výrobou kotlů na spalování biomasy postoupila do dalšího kola soutěže European Business Awards 2012u kategorii Millicom Awards (hodnoceni výrobku) pro Životní prostředí a udžitelný rozvoj. Tímto významným krokem získala spolecnost Step TRUTNoV možnost ucházet se o prestižní ocenění Ruban D'Honneur.

Tento Úspěch zařadil společnost Step TRUTNOV a.s. mezi nejvýznamnějŠí společnosti Evropské unie a současně poukázal na vedoucí postavení společnosti v oblasti výroby kotlů na spalování biomasy na českém trhu.

Vyhodnocení národních finalistů a udělení Ruban D'Honneur ocenění proběhne v záři 2012, před odbornou porotou složenou z expertů pro danou oblast.

Adrian Tripp, generální ředitel European Business Awards dodává: ,Za posledních šest let jsme obdrželi enormní číslo žádostí se zájmem zúčastnit se soutěže European Busrness Awards. Nicméně pouze minimum společností dostalo možnost bojovat o prestižní ocenění, poukazující na vedouci postavení vybrané společnostiv Evropě. Být vybrán za národního finalistu je velkou poctou a European Business Avards, se společně se svými sponzory a příznivci těší na další kolo této soutěže."

Tisková zpráva v pdf