Step Trutnov a.s. vyhrála zlatou cenu Stevie® Award v roce 2012 v ocenění mezinárodního obchodu

Praha, 16.8.2012 – Step TRUTNOV a.s. byla vybrána jako zlatý výherce 9. Ročníku soutěže International Business Awards. Významného ocenění Gold Stevie ® Award získala v kategorii „Firma roku – Energetika a veřejné služby“.

Soutěž “International Business Awards” je světově uznávaná soutěž, které se každoročně účastní několik firem z celého světa. Soutěže se mohou zúčastnit jak jednotlivci, tak organizace z celého světa- z veřejného či soukromého sektoru, ziskové či neziskové organizace, velké i malé podniky. V roce 2012 obdržela IBA přihlášky z více než 50 zemí a teritorií.

Název Stevies si soutěž zasloužila od slova řeckého původu "korunován" a udělení ocenění proběhne na slavnostním banketu 15. října v hotelu Ritz-Carlton v Soulu, Jižní Korea.

Do soutěže se zapojilo více než 3200 organizací a firem z celého světa a téměř ze všech různých odvětví, aby mezi sebou soutěžily v celé řadě kategorií, včetně kategorie Nejinovativnější společnost roku, Vedoucí tým roku, Nejlepší nový výrobek nebo služba roku, Korporační program odpovědnost společenské odpovědnosti, Program roku, Výkonný zástupce firmy roku a mnoho dalších. Step TRUTNOV a.s. zvítězila v kategorii „Firma roku – Energetika a veřejné služby“.

Vítězové soutěže Stevie Award byli vybráni na základě procesu posouzení více než 300 odborníky z daných segmentů z celého světa.

"Přihlášky do soutěže IBA tento rok výrazně vzrostl," řekl Michael Gallagher, prezident a zakladatel soutěže Stevie Awards. "Navzdory ekonomické situaci ve světě byla kvalita přihlášených firem mimořádná, prokazující, že existuje mnoho firem, které jsou inovativní s udržitelným vývojem, a to bez ohledu na ekonomickou situaci. Těšíme se na letošní předávání zlatých, stříbrných a bronzových vítězů soutěže Stevie, která se uskuteční na gala večeru v Soulu dne 15. října." Podrobnosti o International Business Awards a seznam vítězů soutěže Stevie jsou k dispozici na webových stránkách www.StevieAwards.com/IBA.

O Společnosti Step TRUTNOV a.s.


Společnost Step TRUTNOV byla založena na začátku 90. let, jako výrobce menších tlakových nádob. Později se začala orientovat i na jiné druhy strojírenství a to především na výrobu kotlů na biomasu. Tomu předcházel vlastní vývoj výrobků, jejich konstrukce výroba a ověření v provozních podmínkách. Tyto strategicky dominantní výrobky mají velký význam, především z důvodu úspor emisí - zejména s dodržením požadovaných emisních limitů, CO² a pozitivním vlivem na skleníkový efekt země. Společnost existuje na českém trhu více než 20 let a nedávno vstoupila i na zahraniční trhy.

O soutěži Stevie Awards


Stevie Awards uděluje ocenění ve čtyřech kategoriích: Mezinárodní obchodní ocenění, Americké obchodní ocenění, Ocenění Stevie Awards pro ženy podnikatelky, Stevie Awards pro obchod a služby zákazníkům. Ocenění pro organizace všech druhů a velikostí a lidí, kteří tyto formy zastupují, jsou oceněni pro své mimořádné výkony na po celém světě. Další informace o soutěži The Stevie Awards jsou k dispozici na v www.StevieAwards.com.

Tisková zpráva v PDF