Společnost Step TRUTNOV a.s. se dostala do užšího výběru vysoce prestižní soutěže European Business Awards 2012/ 2013

European Business Awards (www.businessawardseurope.com) dnes oznámila, že společnost Step TRUTNOV byla vybrána do užšího výběru soutěže European Business Awards. Společnost bude reprezentovat Českou republiku jako jedna z 8 národních šampiónů v této soutěži a bude bojovat o získání prestižního ocenění Ruban d'Honneur.

Navíc, letos poprvé, musela každá zúčastněná firma připravit video, které bylo později hodnoceno porotou odborníků pro danou oblast. Mimo znalce problematiky se do procesu hlasování zapojila i široká veřejnost, kdy měla možnost na webových stránkách soutěže hlasovat pro své oblíbené video. Aby společnost postoupila do dalšího kola, jak se též podařilo společnosti Step TRUTNOV, musela získat více než 35 000 hlasů.

Předseda představenstva společnosti, Libor Pavlíček, MBA uvedl, „jsme hrdí, že naše společnost postoupila do užšího výběru a bude mít možnost reprezentovat naši zemi jako národní šampion. European Business Awards je široce uznávaná soutěž a firmy řadí mezi nejdynamičtější společnosti v Evropě. Nyní nás čeká další kolo hodnocení, kde budeme muset podrobně vysvětlit, jak jsme dosáhli takovéhoto úspěchu v podnikání, když musíme čelit obtížným obchodním podmínkám.“

Generální ředitel European Business Awards, Adrian Tripp, řekl, „ seznámení se s jednotlivými společnostmi prostřednictvím videí, které nám zaslali, nám umožnilo získat hlubší povědomí o obchodních strategiích,aplikovaných uvnitř firem. Posuzování jednotlivých videí bylo obzvláště složité, a proto vidím jako velký úspěch těch, kteří byly vybráni jako národní šampióni. Společně s našimi sponzory a příznivci se těšíme na setkání se společností Step TRUTNOV v příštím kole.“

Nyní budou do ledna 2013 probíhat přehodnocení jednotlivých národních finalistů. Znovu posouzení třetí porotou, složenou z obchodních lídrů, akademiků a podnikatelů z celé Evropy, navrhne několik TOP firem, kterým bude udělen vytoužené ocenění Ruban d'Honneur. Na závěr, po prezentaci „tváří v tvář“, bude vybrán výherce ocenění Ruban d'Honneur a zveřejnění ostatních vítězů bude odhaleno na slavnostním udělení cen v dubnu 2013.