Společnost Step TRUTNOV se letos poprvé zúčastnila soutěže TOP Odpovědná firma

8.11.2012, Praha - Firma Step TRUTNOV se letos poprvé zúčastnila soutěže TOP Odpovědná firma, která se konala již po deváté. Prestižní cena za odpovědné podnikání TOP Odpovědná firma odtajnila své letošní vítěze na slavnostním večeru v České národní bance. Krom rekordního počtu 80 firem, které o letošní titul soutěžily, budou mít tyto firmy také možnost postoupit do celoevropské soutěže.
Číst dále

Společnost Step TRUTNOV a.s. se dostala do užšího výběru vysoce prestižní soutěže European Business Awards 2012/ 2013

European Business Awards (www.businessawardseurope.com) dnes oznámila, že společnost Step TRUTNOV byla vybrána do užšího výběru soutěže European Business Awards. Společnost bude reprezentovat Českou republiku jako jedna z 8 národních šampiónů v této soutěži a bude bojovat o získání prestižního ocenění Ruban d'Honneur.
Číst dále

Akumulační nádoba pro teplárnu na severu Čech

29.8.2013, www.trutnovinky.cz - Druhý letošní nadměrný náklad byl dnes ráno naložen v areálu trutnovské firmy Step. Obrovská, čtrnáctitunová nádoba o obsahu 107 kubíků, průměru čtyři a výšce třináct metrů vyrobená v této společnosti dnes večer opustí Trutnov. Do teplárny v Hrádku nad Nisou, která prochází rekonstrukcí, ji převeze dopravní společnost Newmens Trutnov.
Číst dále

Společnost Step TRUTNOV a.s. byla vybrána jako jedna z 25 národních finalistů za Českou republiku v soutěži European Business Awards 2012

Společnost Step TRUTNOV a.s, zabývající se výrobou kotlů na spalování biomasy postoupila do dalšího kola soutěže European Business Awards 2012u kategorii Millicom Awards (hodnoceni výrobku) pro Životní prostředí a udžitelný rozvoj. Tímto významným krokem získala spolecnost Step TRUTNoV možnost ucházet se o prestižní ocenění Ruban D'Honneur.
Číst dále